Lekarze pracujący w Poradni:

 

dr n med. Tadeusz Augustyn, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii dziecięcej

czwartek: 15.00 - 19.00

 

Rejestracja:

Osobiście

od godz. 7:00 do godz. 18:00 od poniedziałku do piątku

Telefonicznie pod nr 12 386 52 31

od godz. 10:00 do godz. 18:00 od poniedziałku do piątku

 

Wszelkich informacji o dniach, godzinach, który z lekarzy przyjmuje w danym dniu, pacjent może uzyskać osobiście lub telefonicznie w Rejestracji.

 

Znajduje się na parterze budynku głównego Szpitala gabinet nr 3.

Zajmuje się prewencją i wczesnym wykrywaniem schorzeń w zakresie wad wrodzonych i rozwojowych stawów biodrowych noworodków i niemowląt, diagnostyką
i leczeniem Wad wrodzonych i rozwojowych stawów biodrowych noworodków i niemowląt, prowadzeniem edukacji zdrowotnej wśród rodziców małych pacjentów.

 

Pacjenci zgłaszający się do poradni preluksacyjnej przyjmowani są na podstawie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. Rodzice lub prawni opiekuni „małego” pacjenta mają prawo wyboru lekarza z którego usług medycznych będzie korzystał dziecko.

Nasi „mali pacjenci” są diagnozowani i leczeni zgodnie z obowiązującymi standardami medycznymi. Podczas wizyty w Poradni maluch ma wykonywane badanie USG. Poradnia współpracuje również z innymi pracowniami Szpitala, co pozwala na korzystanie ze znacznie poszerzonej diagnostyki, dotyczy to: diagnostyki radiologicznej wykonujemy badania RTG, TK.  Współpracujemy również z Ośrodkami o wyższym stopniu referencji w Krakowie.