Lekarze pracujący w Poradni:

 

dr n med. Krzysztof Bucki, specjalista chirurgii ogólnej

środa: 13.00 - 17.00

 

lek .med. Grzegorz Walencik, specjalista chirurgii ogólnej

poniedziałek: 15.00 - 22.00

 

lek. med. Krzysztof Aksędowski, specjalista chirurgii ogólnej

wtorek: 12.00 - 16.00

 

lek. med. Agnieszka Kufrej, I st. specjalizacji chirurgii ogólnej

poniedziałek: 8.00 - 12.30

środa: 17.00 - 19.00

piątek: 8.00 - 14.00

Rejestracja:

Osobiście

od godz. 7:00 do godz. 18:00 od poniedziałku do piątku

Telefonicznie pod nr 12 386 52 31

 

od godz. 10:00 do godz. 18:00 od poniedziałku do piątku

 

 

Wszelkich informacji o dniach, godzinach, który z lekarzy przyjmuje w danym dniu, pacjent może uzyskać osobiście lub telefonicznie w Rejestracji.

 

Znajduje się na parterze budynku głównego Szpitala gabinet nr 14

Zajmuje się prewencją i wczesnym wykrywaniem chorób przewodu pokarmowego, diagnostyką i leczeniem pacjentów w zakresie chirurgii ogólnej, opieką poszpitalną nad pacjentami po zabiegach operacyjnych, wykonywaniem zabiegów operacyjnych w zakresie „małej chirurgii”, prowadzeniem oświaty zdrowotnej wśród pacjentów. Realizujemy pakiet onkologiczny w zakresie diagnostyki nowotworowej.

Pacjenci zgłaszający się do poradni chirurgicznej ogólnej przyjmowani są na podstawie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. Pacjent ma prawo wyboru lekarza z którego usług medycznych będzie korzystał.

Nasi pacjenci są diagnozowani i leczeni zgodnie z obowiązującymi standardami medycznymi.

W ramach tzw. „ małej chirurgii” w Poradnia są wykonywane zabiegi polegające na usunięciu znamion, kaszaków, tłuszczaków, usunięcie paznokci, szycie ran, prowadzimy szybką ścieżkę onkologiczną w zakresie diagnostyki nowotworowej, diagnozujemy i leczymy pacjentów w zakresie chirurgii ogólnej.  Poradnia współpracuje również z innymi pracowniami Szpitala, co pozwala na korzystanie ze znacznie poszerzonej diagnostyki, dotyczy to: diagnostyki radiologicznej wykonujemy badania RTG, TK, badań USG. Prowadzimy kompleksową diagnostykę laboratoryjną w tym mikrobiologiczną. Poradnia współpracuje z Pracownią badań endoskopowych gdzie wykonywane są badania gastroskopii, kolonoskopii, rektoskopii.

Poradnia ściśle współpracuje z Oddziałem Chirurgii Ogólnej pacjenci wymagający leczenia operacyjnego są kierowani do Oddziału , pacjenci wychodzący z Oddziału po zakończeniu hospitalizacji są objęci opieką poszpitalną przez Poradnię i mogą kontynuować leczenie. Współpracujemy również z Ośrodkami o wyższym stopniu referencji w Krakowie.